פרופיל החברה

משרד עו''ד זרי חזן ושות' חרט על דגלו שלושה מושגים מרכזיים אשר מובילים את אנשיו בפעילותיהם השונות מול לקוחותיו ורשויות המדינה - יושרה. מוסר. ערכים.

עו״ד זרי חזן מכהן כיו"ר וועדת הגירה ועובדים זרים של לשכת עורכי הדין. במסגרת הוועדה אנו פועלים למען הסדרת מדיניות ברורה ומוגדרת בתחום זה תוך הסדרת חקיקה. 

משרד עורכי דין "זרי חזן ושות'" הוקם בשנת 2004 בידי עו"ד זרי חזן, בוגר המרכז הבינתחומי בהרצליה ובעברו בכיר בעולם התקשורת. צוות המשרד מורכב כולו מעורכי דין יוצאי הדרגים הגבוהים של המערכת המשפטית במגזר הציבורי או משרדים מובילים, בעלי ניסיון רב בליטיגציה ומומחיות בתחומי העיסוק של המשרד.

משרדנו מעורב הן בהתדיינויות משפטיות בעלות עניין רב לציבור הנדונות בבית הדין הגבוה לצדק, והן בהתדיינויות משפטיות המגינות על זכויותיו של האזרח או הגר בישראל. על לקוחותינו נמנים בין היתר בנקים מובילים, קונצרנים בינלאומיים, חברות תקשורת והייטק מהגדולות במשק, עמותות ציבוריות, ראשי ערים בישראל, אנשי ציבור ובכירי המשק הישראלי.

משרדנו מתמחה בדיני הכניסה לישראל, אשרות שהייה בישראל לרבות עובדים זרים, ואף הארכת האשרה הניתנת להם במידת הצורך; בניוד מומחים ועובדים זרים לישראל; משפט מנהלי וזכויות אדם, לרבות עררים, עתירות וערעורים מנהליים כנגד רשויות המדינה בכל הערכאות המשפטיות; בדין הפלילי בכלל ובייצוג מעסיקים בהליך פלילי בגין העסקת עובד זר ללא היתר בפרט.

הקו המנחה את משרדנו הוא מקצועיות ללא פשרות, שליטה מקיפה בדין, בהלכה למעשה וכן ביכולות ניהוליות אסטרטגיות מותאמות לקוח. כך אנו משיגים את התוצאה הרצוייה ובזמן קצר ככל שניתן

המצוינות המקצועית המאפיינת את המשרד באה לידי ביטוי הן בגיבוש אסטרטגיית הטיפול הנכונה לכל תיק על-פי צרכיו, והן בכישורי הופעה וטיעון בפני הערכאות המשפטיות השונות.

כל זאת, במטרה להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח תוך הקפדה מרבית על יושר מקצועי ואישי וכבוד הדדי.

צוות המשרד פועל אם כן במקצועיות וביעילות בכל ההיבטים הכרוכים בטיפול בכל שלבי ההליך המשפטי, החל משלב החקירה, הכנת התיק והצגתו בפני הרשות המתאימה, ועד לייצוג בערכאות משפטיות, על מנת להשיג את התוצאה הרצוייה בזמן קצר ככל שניתן.

עורכי הדין שלנו הם בעלי ידע וניסיון מקצועי רב בתחום, והם נכונים לתת מענה מקצועי, יעיל ומהיר בכל עת.

ערכי היסוד על יסודם נבנה המשרד באים לידי ביטוי בכל פעולותיו ובזכותם הפך המשרד, אשר נוסד בשנת 2004, לאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל בתחומו. כל אלו, נוסף על הניסיון הרב וההיכרות עם נהלי עבודתן של הרשויות ומערכות אכיפת החוק, הפכו את המשרד למקצועי ומוערך על-ידי הקהילה המשפטית וזיכו אותו בהצלחות תקדימיות בסוגיות שונות מתחומי העיסוק של המשרד.

מתוך מחויבות כנה להגנה על צרכיהן של אוכלוסיות חלשות, מקפיד המשרד לכלול בין לקוחותיו את אלו שידם אינה משגת לממן ייצוג משפטי, ומעניק להם שירות משפטי פרו-בונו.