משרד עורכי דין "זרי חזן ושות'" הוקם בשנת 2004 בידי עו"ד זרי חזן, בוגר המרכז הבינתחומי בהרצליה ובעברו בכיר בעולם התקשורת.

צוות המשרד מורכב כולו מעורכי דין יוצאי הדרגים הגבוהים של המערכת המשפטית במגזר הציבורי או משרדים מובילים, בעלי ניסיון רב בליטיגציה ומומחיות בתחומי העיסוק של המשרד.

הקו המנחה את משרדנו הוא מקצועיות ללא פשרות, שליטה מקיפה בדין, בהלכה למעשה וכן ביכולות ניהוליות אסטרטגיות מותאמות לקוח. כך אנו משיגים את התוצאה הרצוייה ובזמן קצר ככל שניתן.

המצוינות המקצועית המאפיינת את המשרד באה לידי ביטוי הן בגיבוש אסטרטגיית הטיפול הנכונה לכל תיק על-פי צרכיו, והן בכישורי הופעה וטיעון בפני הערכאות המשפטיות השונות. כל זאת, במטרה להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח תוך הקפדה מרבית על יושר מקצועי ואישי וכבוד הדדי.

על לקוחותינו נמנים בין היתר בנקים מובילים, קונצרנים בינלאומיים, חברות תקשורת והייטק מהגדולות במשק, עמותות ציבוריות, ראשי ערים בישראל, אנשי ציבור ובכירי המשק הישראלי.

צוות המשרד פועל אם כן במקצועיות וביעילות, על יסוד ניסיוננו המקצועי והמומחיות שרכשנו, בכל ההיבטים הכרוכים בטיפול בכל שלבי ההליך המשפטי, החל משלב החקירה, הכנת התיק והצגתו בפני הרשות המתאימה, ועד לייצוג בערכאות משפטיות, על מנת להשיג את התוצאה הרצוייה בזמן קצר ככל שניתן. כל אלו זיכו את המשרד בהצלחות תקדימיות בסוגיות שונות מתחומי העיסוק של המשרד, והפכו אותו למוביל בתחומו.