אחת הבקשות המרכזיות, המעניקה מענה לקבלת ויזה בישראל במקרים בעלי נסיבות ייחודיות, היא בקשה הומניטרית, הבקשה למתן אשרה מטעמים הומניטריים ייחודיים, אותה מגישים ישירות לשר הפנים.

משרדינו מתמחה בהגשת בקשה הומניטרית , ויש לנו ניסיון רב במקרים שונים ומגוונים בהם לקוחותינו זכו לקבל אשרה מטעמים הומניטריים ייחודיים.

בין מקרים אלו ניתן למנות מקרים של ילדי עובדים זרים, כאלו שנולדו וגדלו בישראל ומכירים רק את מדינת ישראל כמולדתם, עובדים זרים אשר התפתחה תלות בינם לבין מעסיקיהם הקשישים או הסיעודיים, זרים אשר שוהים בארץ וזקוקים בטיפול רפואי אשר אינם יכולים לקבל בארץ מוצאם, וכן נסיבות אחרות אשר מצדיקות קבלת אשרה לשהייה בישראל ושמשרד הפנים אינו הסדיר נוהל נפרד לגביהן.

בשל ייחודיותו, הליך הגשת בקשה זה הינו הליך מורכב ומאתגר, אשר עשוי לקחת שנים רבות, ועל כן דורש אורך רוח מצד המבקשים. עם זאת, במהלך הגשת הבקשה, המבקש לרוב זוכה להגנה; זכויותיו אינן נפגעות ואפשרויותיו לקבל מעמד בישראל ממוצות עד תום. נסיבות הגשת הבקשה משתנות מהותית ממקרה למקרה, ועל כן משרדינו מקדיש את מירב המאמצים לבחינת כל מקרה לגופו, הענקת יחס אישי, וניהול כל תיק בהתאם לנסיבות הפרטניות של כל לקוח.

ניסיון משרדנו בהגשת בקשה זו מעניק לנו יתרון רב; בעבר זכינו להצלחה במקרים רבים של בקשת מעמד בגין סיבות הומניטריות בין אם בבקשות שהוגשו בפני הוועדה הבין- משרדית במשרד הפנים, הוועדה המייעצת בענייני עובדים זרים, בית הדין למשמורת, בית הדין לעררים, בתי המשפט המנהליים ואף בית המשפט העליון.

ראה גם: וועדה הומניטרית