בעולם המודרני, בו הטכנולוגיה הפכה את המרחקים הגאוגרפיים לשוליים, ניתקל לעיתים קרובות בבני זוג מעורבים, היינו ממדינות שונות, המבקשים לקיים חיים משותפים.

עורך דין הסדרת מעמד

משרד עו”ד זרי חזן ושות׳ מוביל בתחום הסדרת מעמד בישראל, שכן משרדנו נטל על עצמו אחריות ומחוייבות להוביל את תחום ההגנה על זכויות האדם במדינת ישראל בכלל, ובכל הקשור לדיני הגירה של המדינה בפרט.

הליך הסדרת מעמד של אזרח ישראלי הינו הליך מורכב על פי נהלי משרד הפנים, הנמשך לכל הפחות חמש שנים.

תחילתו של ההליך בהגשת טופס בקשה לקבלת מעמד בישראל לבו זוגו הזר של אזרח ישראלי, דרך המצאת תעודות שונות ממדינת המוצא של בן הזוג הזר, וכלה בראיונות שנתיים בלשכות משרד הפנים.

במהלך פרק הזמן הזה נדרשים בני הזוג להוכיח כי הם מנהלים משק בית משותף וקשר זוגי כן ואמיתי באמצעים שונים, לרבות תשאולים חוזרים ונשנים במשרד הפנים.

מומלץ להסתייע בהליך זה בליווי של עורך דין הסדרת מעמד הבקיא בנהלים ומנוסה בייצוג אצל משרד הפנים על מנת להסדיר את מעמד ללא מכשולים.

עו"ד הסדרת מעמד

המשרד צבר ניסיון רב ומוצלח במתן השירותים המשפטיים בענייני הגירה על פי נהלי משרד הפנים.

בין היתר מתמחה המשרד בסיוע וייצוג משפטי לקבלת אשרות שהייה מכל סוג בישראל.

כאשר אתם פונים לעזרתו של עורך דין הסדרת מעמד חשוב להתרשם כמה שיותר מהאופן בו משולבת ההתנהלות הבין אישית עם האסרטיביות המקצועית של עורך הדין שאמור לטפל בעניינכם. עורך דין בעל אופי נוח וגישה נעימה ומתחשבת לזולת בשילוב התמקדות במטרה יעיד בדרך כלל על התנהלות נינוחה ומקצועית במהלך הטיפול בתיק שלכם מול פקיד משרד הפנים, גם כאשר ההליך מלווה במתחים וקשיים. עורכי הדין ממשרדם של זרי חזן ושות' הם לא רק המומחים המקצועיים בתחום הספציפי, אלא גם כאלה שיודעים, לצד האסרטיביות, לתקשר בצורה מיטבית ונעימה ככל האפשר עם הגורמים המוסמכים ברשות האוכלוסין, בתי המשפט, ולתת שירות סבלני ואדיב ללקוחותיו.

איך לבחור עורך דין הסדרת מעמד?

כאשר אתם מחפשים עורך דין הסדרת מעמד חשוב להתרשם מהעדויות המעשיות בפועל של לקוחות המשרד. בדקו את מידת האמון שעורך הדין משרה בכם בשיחת הייעוץ הראשונה והאם התחושה היא שתקבלו עזרה מקצועית ואמינה הנעשית בצורה הטובה ביותר שיש. יש לוודא את הישגיו ושנות הוותק של עורך הדין. טיפול משפטי מיומן ומדויק של עורך דין אשר בקיא בדיני ההגירה, לרוב מייעל את הדיון ומקצר אותו, חוסך זמן יקר ועלויות כספיות רבות. ניסיון והיכרות מעמיקה עם נהלי משרד הפנים יבדיל בין טיפול קצר ומוצלח לעומת הליך ארוך.

אילו גורמים משפיעים על שכר הטרחה של עורך דין להסדרת מעמד?

משרד עורכי דין זרי חזן ושות' הינו משרד עורכי הדין המוביל במעמד אזרחי והגירה בישראל, בעל מוניטין של הצלחות רבות בתחום, המייצג לקוחות רבים מול רשות האוכלוסין, בית המשפט לעררים ובתי המשפט המנהליים. המשרד מתמחה בהסדרת מעמד בישראל לבני זוג זרים של אזרחים ישראלים, מסייע בהוכחת אבהות ובטיפול בילדי בן הזוג הזר  ובכל הנושאים הנדרשים מול רשות האוכלוסין וההגירה. הנכם מוזמנים לפנות בכל עת לקבלת ייעוץ משפטי מקצועי וסיוע בתחומי ההתמחות של המשרד.

סיפורי לקוחות – מתוך עמוד הפייסבוק של המשרד

ראה גם: הסדרת מעמד לבן זוג זר