משפט פלילי 

 

משרד עו"ד זרי חזן ושות' הינו משרד עו"ד פלילי מקצועי בתחום דיני עונשין ובייצוג נאשמים בהליך הפלילי בעבירות שונות.

משרדינו מתמחה בייצוג נאשמים בעבירות צווארון לבן , שהינן עבירות פליליות בעלות אופי ייחודי הקשור בתפקידו או עבודתו של מבצע העבירה, מעמדו הסוציו-אקונומי, קשריו עם אנשים רבי השפעה וגורמים נוספים אשר ממקמים את העבירה בה הוא חשוד בספקטרום הרחב של עבירות צווארון לבן.

עבירות צווארון לבן נעדרות יסוד של אלימות ובעיקר סובבות סביב לקיחת כספים שלא כדין וכוללות עבירות מס, שוחד, עבירות מתחום התאגידים, קשרי הון-שלטון ועוד.

האוכלוסייה של מבצעי עבירות אלה היא לרוב אוכלוסייה "נורמטיבית" של אנשים מן השורה, אשר יכולים להיות בכירים בארגון, שרי ממשלה, נושאי משרה בחברות ציבוריות ופרטיות ועוד. משרדינו ייצג לקוחות רבים בתחום זה בעלי פרופיל ומעמד גבוה בציבור.

משרדינו מתמחה בהענקת יחס אישי ועדין הנדרש בטיפול בחקירות ואישומים בעבירות אלה, אשר הנאשמים בהן מתמודדים לראשונה בחייהם עם ההליך הפלילי.

צברנו ניסיון רב בייצוג וליטיגציה בפני בתי הדין הפליליים ברחבי הארץ והסיוע שאנו מעניקים ללקוחותינו הוא רב ומקיף; אנו מלווים את הלקוח משלב החקירה הראשונית ובכל המגעים שלו עם רשויות אכיפת החוק לאורך הדרך.

אנו דבקים בייצוג מהשלב המוקדם ביותר האפשרי- זאת, על מנת למנוע הגשת כתב אישום וכך להגיע להסדר או להוכחת חפות עוד לפני העמדה לדין וכך למחוק את הרישום הפלילי כבר בשלב השימוע.

אנו מנהלים כל תיק תוך שמירה על ערכינו המוסריים ותפישת העולם האתית שלנו, לצד הגנה מלאה וחזקה על הלקוחות שלנו. ראיית כל פרט ופרט, בחינת אסטרטגיות טיעון שונות ורחבות והסתייעות במומחים המקצועיים ביותר אם נדרש, מאפשרות לנו להעניק ללקוחותינו את ההגנה המיטבית.

כמו כן, אנו מנוסים בניהול הפרופיל התקשורתי המתאים לכל מקרה ומקרה, ומודעים להדים הציבוריים ולהשפעה שעשויה להיות לתיקים כאמור על מוניטין לקוחותינו.

בין לקוחותיו של המשרד נמנים אישי ציבור בכירים ביניהם חברי כנסת, שגרירים, בכירי המשק הישראלי, נושאי משרה בחברות ציבוריות או פרטיות ואנשים פרטיים.