משרד עו"ד זרי חזן ושות' מתמחה בקבלת אזרחות ישראלית במקרים שונים. למשרדינו ניסיון בהענקת אזרחות ישראלית מכוח שבות, מכוח לידה, מכוח קטינות, מכוח התאזרחות לתושב קבע, התאזרחות לאחר נישואין, ועוד.

אזרחות ישראלית מעניקה זכויות וחובות אזרחיות, כגון זכות הצבעה בבחירות (זכויות פוליטיות), זכות לדרכון ישראלי, זכות תנועה בלתי מוגבלת מהארץ והחוצה ועוד.

התנאים לקבלת אזרחות בישראל משתנים בהתאם למקרה ולסטטוס האישי של הפונה, וקיים מגוון של נהלים של משרד הפנים לפיהם יש לפעול בכל מצב. כך למשל, במקרה המבוסס על נוהל קבלת אזרחות ישראלית לאחר ויתור יש להגיש את הבקשה בחו"ל. במקרה אחר, כאשר קשר נישואין מהווה הבסיס לקבלת האזרחות, התנאי המחייב הוא שהזר נמצא בישראל כבר לפחות שלוש שנים מתוך חמש השנים האחרונות.

בקיאותנו בנהלים השונים והרבים מאפשרת לנו לתת את המענה הנכון והמדויק בכל מקרה. יש לבחון את הנסיבות של כל מקרה לעומק, להכיר את פרטיו, ובהתאם לכך להתאים לו את הגשת הבקשה לקבלת אזרחות או שהייה בהתאם לנוהל שמעניק לו מענה.

בנוסף על עמידה בקריטריונים לקבלת אזרחות ישראלית, במקרים מסוימים ישנם גם תנאים שונים שיש לעמוד בהם על מנת לקבל אזרחות ישראלית, כגון ידיעת השפה העברית, השתקעות בישראל ועוד

במהלך השנים צברנו ניסיון והכרות עמוקים עם לשכות משרד הפנים השונות ברחבי הארץ ועם דרכי פעולתן. אנו מכירים הן במגבלות, והן באפשרויות שמשרד הפנים מעניק ועל כן יש לנו גם פרספקטיבה רחבה יותר לגבי ההליכים השונים, שמסייעת ללקוחותינו לכל אורך ההליך.

הליכי קבלת אזרחות ישראלית עשויים להימשך זמן רב. במהלך ההליך, יש צורך להסדיר את אשרות השהייה באופן שיאפשר שהייה רציפה ללקוח וכן לא יפגע בבקשה קבלת האזרחות או תושב הקבע. במהלך ההליך, עשויות להיות מוטלות על המבקש הגבלות שונות. התמקצעות רבת השנים של משרדינו מאפשרת לנו לקצר את אורך ההליכים ככל שניתן, לייעץ ללקוחותינו לגבי ההגבלות השונות ולפעול במקביל על מנת להסירן.

משרדינו שוקל את האסטרטגיה הטובה ביותר לקבלת אזרחות ישראלית בכל מקרה ומקרה ומעניק סיוע משפטי מקצועי מהשורה הראשונה לכל לקוחותינו.

ראו גם : ויזה לישראל