כמשרד עורכי דין המתמחה בהגירה לישראל, משרדינו רכש ניסיון רב בקבלת אשרת כניסה לישראל לזרים, במגוון רחב של נסיבות הדורשות אשרה כאמור.

למשרד החוץ יש הסכמי פטור הדדי מאשרות עם מדינות שונות ברחבי העולם, כך שבמקרה הנפוץ, תייר המגיע לארץ לביקור אינו נדרש לאשרת כניסה לישראל.

אולם, במקרים שונים ומגוונים, כגון אזרחות זרה ממדינות מסוימות שאינן כלולות בהסכמים אלו, או כניסה לישראל למטרה שהיא איננה ביקור גרידא, קיים צורך בסיוע משפטי על מנת להסדיר את הכניסה לישראל מבעוד מועד.

כך למשל, במקרים כגון פליטות או בקשות מקלט; כניסה לישראל לאחר שנפתח הליך במשרד הפנים לקבלת אשרת שהייה אך האשרה טרם התקבלה; כניסה לישראל של ילדי עובדים זרים; כניסה לישראל של בני זוג זרים של אזרח ישראלי; כניסה לישראל במהלך הליכים משפטיים תלויים ועומדים לקבלת אשרה; סירוב בעת ההגעה לישראל, ועוד. ישנו צורך בידע משפטי מקצועי על מנת להסדיר את הכניסה לישראל באופן יעיל.

משרדינו מלווה את לקוחותיו בכל השלבים של ההליך המשפטי לקבלת אשרת כניסה ושהייה בישראל, בין אם הלקוח נמצא בארץ או מחוץ לארץ. לעתים, ישנו צורך בהתחלת הליך כאשר הלקוח נמצא מחוץ לארץ.

על מנת להבטיח שהכניסה לישראל תתאפשר ללא בעיות, משרדינו יבצע את כל הפעולות הנדרשות וייצג נאמנה בכל ההליכים הנדרשים במשרד הפנים. משרד עו"ד זרי חזן מומחה ובקיא בנושא אשרות כניסה ושהייה בישראל, מכיר היטב את כל נהלי משרד הפנים העוסקים בכניסה לישראל באופן חוקי, ונכון להעניק ייעוץ וייצוג משפטי בנושאים אלו.

כמו כן, במקרי חירום, משרדינו מתמחה בסיוע מידי למסורבי כניסה לישראל המעוכבים בנתב”ג. משרדינו מתמצא היטב בזהותם של כל הגורמים הבירוקרטיים המעורבים בנושא ומסוגל להגיש במקרי קיצון עררים דחופים לבית הדין על מנת לאפשר את הכניסה לישראל של מסורבים מסיבות שונות.

אשרת כניסה לישראל היא אשרה חשובה ומרכזית בכל הליכי ההגירה וקבלת אישורי שהיית קבע בישראל. משרד הפנים שם דגש רב על אופן הכניסה לישראל בשקילתו בקשות שונות לקבלת היתרי שהייה ואזרחות, ומכאן חשיבותו של הסדרת הליך זה באופן חוקי באמצעות עורך דין מומחה.

ראו גם: ויזה לישראל