אחת האשרות העיקריות בהן משרדנו מתמחה היא ויזת ב/1 או b1 לישראל.

מה זה ויזה ב1 / b1

ויזת b1 היא ויזת עבודה בישראל, אשר מעניקה למחזיק בה היתר שהייה עם היתר זמני לעבודה בישראל. למעשה, ויזה זו ניתנת למבקשים שונים: למשל, לזכאי חוק השבות, או לבני זוג זרים השוהים בישראל וממתינים להחלטה קבועה בנושא שלהם, אולם האוכלוסייה המרכזית הזכאית לקבל ויזה b1 לישראל היא אוכלוסיית העובדים הזרים.

עובד זר בתחום הסיעוד, הבניין, המסעדנות , החקלאות , התעשייה וכן עובד מומחה בתחום ההייטק וכדומה, המעוניין לעבוד לישראל, יכול להיכנס לארץ רק עם ויזה b1. הוא אינו יכול להגיע לארץ עם ויזת תייר רגילה ורק אז לבקש היתר עבודה שכן בקשה זו לא תתקבל.

את הבקשה לקבלת ויזה b1 לעובד הזר מגישים בדרך כלל מעסיקים, המעוניינים להביא את העובד הזר שמחוץ לישראל, והיא מוגשת באגף ההיתרים של רשות האוכלוסין.

המעסיק צריך לספק למשרד הפנים מסמכים שונים הכוללים הסברים על סיבת ההעסקה ועוד וכן לשלם את האגרה המנויה בחוק. יצויין כי העסקת עובד זר ללא ויזת b1 עלולה לגרור אישום פלילי ועל כן יש להבטיח שהעובד עומד בתנאי הויזה שניתנה לו בכל משך תקופת העסקתו.

למשרדנו ניסיון רב שנים בהגשת בקשות וקבלת ויזות b1 לישראל ואנו נדאג ללווה אתכם ולייעץ לכם החל מהפרטים הקטנים ביותר ועד לפרטים הגדולים בכל הקשור להוצאת הויזה. משרד עו"ד זרי חזן ושות' הינו בעל הכרות ארוכת שנים עם משרד הפנים ועל כן נדאג לייצג אתכם מולו בצורה היעילה והנכונה ביותר בכל הליך ופרוצדורה.

ויזת b1 לישראל מוענקת לרוב למשך תקופה של שנה אחת, כאשר ניתן להגיע למשרד הפנים ולבקש את הארכתה בכל פעם למשך שנה עד לתקופה של חמש שנים. במקרים מסוימים, עובדים זרים בתחום הסיעוד יוכלו לבקש להישאר בארץ לתקופה שמעל לתקופת חמש השנים כאשר הם עובדים אצל אותו מעסיק.

משרדינו ילווה אתכם לכל אורך תקופה העסקת העובד הזר או שהייתכם בישראל כעובדים זרים וידאג לכך שהשהייה והעבודה בארץ תהיה חוקית ובטוחה. 

ראה גם – ויזה b2