מה זה ויזה ב2 / b2

ויזת b/2 או ב/2 לישראל היא ויזת תיירים, הויזה הפשוטה והנפוצה ביותר לכניסה לישראל. ויזה זו ניתנת למי שמעוניין להיכנס לישראל למטרות ביקור, ומוגבלת לתקופה של שלושה חודשים. עם זאת, לעתים ניתן להאריך את ויזה זו לתקופה של עד שנתיים.

לפי תקנות הכניסה לישראל, כל מי שמבקש להיכנס לארץ כתייר או כמבקר, חייב להחזיק בויזת b/2. עם זאת, אזרחים אשר מגיעים ממדינות החתומות על אמנות הדדיות, פטורים מאשרה זו. כך למשל לגבי אזרחים מרוב מדינות אירופה, ארה"ב, רוסיה ועוד.

עם זאת, יש לציין כי לעתים ביקורת הגבולות יכולה לסרב את כניסתו של אדם המגיע לביקור בלבד מסיבות שונות, על אף שהאדם הינו בעל אשרה או פטור מאשרה.

למשרדינו ניסיון רב בעבודה מול ביקורת הגבולות במקרים אלו ויכול להעניק לכם את הטיפול המהיר והיעיל ביותר כדי לאפשר את כניסתו של האדם לישראל ולמנוע את חזרתו לארצו.

ויזת b/2 מוגשת על ידי המבקש בקונסוליה הישראלית בארץ שבה הוא מתגורר. הארכת הויזה מסיבות שונות מתבצעת בארץ.

 משרד עו"ד זרי חזן מומחה בהגשת בקשות לויזת b/2 לישראל ולהארכת הויזות וייעץ לכם מבחינה אסטרטגית על פי נסיבות המקרה שלכם באיזו ויזה כדאי לכם לבחור לטובת השהייה שלכם בישראל. 

ויזת b/2 היא אינה ויזת עבודה, ואינה מקנה למחזיק בה את הרשות לעבוד בישראל.  בויזת ב/2 יש לציין את סיבת ההגעה ובהגעה לארץ כתייר יש לציין ויזה ב1 / b1 לישראל את סיבת ההגעה ומטרות הטיול. ייתכן כי אדם המחזיק בויזת ב/2 יבקש לבקר בארץ מסיבות עסקיות כדי לנהל מספר פגישות עסקים, אך במקרה זה הוא אינו יצטרך בויזת עבודה לרוב.

מומלץ להתייעץ במשרדינו אם אינכם בטוחים לגבי מטרות השהייה ואם הנכם זקוקים לויזה זו או לויזה אחרת.

בכל מקרה של הוצאת ויזה לישראל, מומלץ להתייעץ עם עורך דין מומחה לתחום שיוכל לתת לכם את המידע המשפטי שאתם זקוקים לו ולמנוע מצבים לא נעימים של איסור כניסה לישראל. משרדינו יעמוד לרשותכם ויסייע לכם להיכנס לארץ בצורה חוקית, מהירה ונוחה.

ראה גם – ויזה b1