משרדינו מתמחה בדיני הכניסה והשהייה בישראל, בהגשת בקשות לרשות ההגירה והאוכלוסין ובהוצאת ויזה לישראל והיתרי שהייה בארץ לאזרחים זרים שאינם יהודים.

אזרח זר המבקש להיכנס למדינת ישראל חייב באשרת כניסה לפי חוק הכניסה לישראל. אזרח זר המבקש לעבוד בישראל חייב באשרת כניסה ואשרת עבודה מתאימות (למעט החריגים שבחוק).

הנסיבות הייחודיות של כל אזרח זר בהגעתו לישראל ובבקשת ויזה לישראל הינן שונות ממקרה למקרה, ומחייבות בקיאות רבה בנהלי משרד הפנים כמו גם העמקה פרטנית בנסיבותיו של כל מקרה על מנת לסייע לו באופן הנכון והיעיל ביותר.

למשרדינו ניסיון עם מקרים רבים ושונים, ומומחיות ארוכת שנים בטיפול בהוצאת ויזות במשרד הפנים, על לשכותיו השונות ברחבי הארץ.

בנוסף, הגשת בקשה לקבלת ויזה לישראל ולהארכת ויזה הן בקשות המחייבות מקצוענות ובקיאות רבה בנהלים והחוקים הרלוונטיים, שכן ההליכים עלולים להימשך לעתים זמן רב וישנם לא מעט קשיים המוערמים על הזר המבקש את האשרה, מלבד הקשיים הקיימים גם ככה כגון קשיי השפה וההסתגלות למקום החדש ולבירוקרטיה המקומית.

בשנים האחרונות ניכרת מגמת המשרדים הממשלתיים להערים עוד ועוד קשיים על אזרחים זרים המבקשים להגיע לישראל בקבלת הויזה. הליך קבלת הויזה לישראל משתנה ממקרה למקרה.

הכניסה לישראל באמצעות ויזה חוקית ותקפה היא משמעותית ובעלת חשיבות רבה בהליכי משרד הפנים העוקבים, במקרים שמעוניינים לקבל מאוחר יותר ויזת שהייה או היתר קבע בארץ.

לפיכך, יש לפעול על פי החוק בכל שלבי ההליך, ולוודא שעומדים בתנאי המשרד. כמו כן, לעתים ישנם שיקולים נוספים הקשורים בהוצאת הויזה, כמו למשל איזה סוג ויזה כדאי להוציא במקרה של זכאויות כפולות, או מה הדרך הטובה ביותר להבטיח את העמידה בקריטריונים של משרד הפנים.

הליך בקשת ויזה לישראל עובר דרך מספר שלבים, וכולל לעתים הליך קונסולרי, הליכי המצאת מסמכים שונים ועוד. תפקידנו במשרד עו"ד זרי חזן ושות' הוא להבטיח את התוצאה המיטבית בעניינכם.

אנו נלווה אתכם ונסייע לכם בכל בקשה, הליך ופגישה מול משרד הפנים ורשות האוכלוסין וההגירה, בין אם אתם נמצאים בארץ או בחו"ל ונבטיח שההליך יהא חוקי, נכון ויעיל ככל הניתן.

ראו גם: קבלת אזרחות ישראלית