רוצים להגיע לישראל? רוצים לדעת אם אתם זקוקים לאשרה?

המענה על השאלה של מי צריך ויזה לישראל כרוך כמובן במענה על שאלות נוספות הנוגעות לאופי הכניסה לישראל ולמטרות ההגעה כגון:

מה סיבת ההגעה?

כמה זמן אתם מתכוונים לשהות בישראל?

האם מגיעים למטרות תיירות? מחיה? עבודה?

הכלל הקובע הוא שכל אדם צריך בויזת כניסה לישראל, אולם לישראל יש הסכמי פטור הדדי עם מדינות רבות, לפיהם, תיירים ומבקרים מאותה מדינה אינם נדרשים בויזה כדי להיכנס לישראל.

עם זאת, גם אזרחים ממדינות הפטורות מויזה לישראל, אשר שוהים בישראל יותר מ-90 יום, יזדקקו לאשרה. האשרות מסווגות לפי מטרת ואופי השהייה, והן נקבעו על פי חוק הכניסה לישראל. 

משרדנו מתמחה בחוקי הכניסה והשהייה בישראל, ובכל סוגי האשרות השונות ויודע להתאים לכל אזרח זר את הויזה הנכונה לו ולטפל במקרה שלו באופן יסודי,  מתחילתו ועד סופו תוך מתן יחס אישי והתחשבות בנסיבות השונות של כל אדם ואדם.

בין סוגי הויזות השונות:

אשרת עלייה – חוק השבות קובע שכל יהודי זכאי לעלות ארצה. אך בשביל שיוכל לממש זכאות זו, כל יהודי שרוצה לעלות ולחיות בארץ מעבר לשלושה חודשים צריך גם הוא ויזה לישראל.

אשרת ארעי – א/1 אשרה הניתנת לעולה חדש לאחר שעלה לארץ ולפני שקיבל את האזרחות שלו.

אשרת תלמיד א/2 – אשרה של מי שמעוניין להיכנס לישראל לצרכי לימודים בתיכון, בישיבה, באוניברסיטה, במוסדות אקדמיים אחרים ובמוסדות הסוכנות היהודית

אשרת איש דת – אשרה המוענקת לאיש דת לשם מילוי תפקידו בארץ, בהתאם להזמנה של מוסד דת מוכר.

אשרת ארעי לבן זוג – אשרות שהייה לבני זוג של מקבלי האשרות שתוארו לעיל.

אשרת עבודה ב/1 – אשרת עבודה המוענקת לעובדים זרים, בין היתר למומחים ולאמנים, למטרות שהייה קצובה לצרכי עבודה בישראל; או לבני זוג זרים של אזרחים ישראליים.

אשרת ביקור ב/2 – אשרת ביקור לתקופה של עד שלושה חודשים שלא למטרות עבודה, למבקרים ממדינות שאינם בעלות פטור מויזה לישראל. 

משרדינו בקיא ובעל ניסיון רב ומומחיות רבת שנים בכל הליכי קבלת ויזה לישראל באשר לכל סוג ויזה, ועומד לרשות כל מי שצריך ויזה לישראל לכל אורך ההליך.

ראה גם – ויזה ב1

              ויזה ב2