מדי שנה מגיעים לארץ עשרות אלפי מהגרים מארצות שונות, חלקם יהודים המבקשים לעלות לישראל, חלקם זרים המבקשים לעבוד בישראל, חלקם פליטים הבורחים מארצם בשל רדיפות פוליטיות ואחרות, וחלקם מהגרים מסיבות אישיות, שונות ומגוונות.

משרד עורך דין הגירה זרי חזן ושות' מתמחה בענייני הגירה לישראל מכוח שלושת חוקים אלו ובקיא בכל אפשרויות ההגירה שמתירה מדינת ישראל.

החוקים המסדירים את סוגיית ההגירה למדינת ישראל הינם חוק השבות, המתיר לכל יהודי את הזכות לעלות ארצה (בכפוף לתנאים מסוימים), חוק הכניסה לישראל, הקובע מי יכול להגר לארץ גם שאינו יהודי וחוק האזרחות, הקובע את התנאים לקבלת אזרחות ישראלית.

חוקי ההגירה לישראל - מאת עורך דין הגירה זרי חזן

חוקי ההגירה לישראל – מאת עורך דין הגירה זרי חזן

עורך דין הגירה לישראל

ישראל אמנם נחשבת למדינת הגירה בשל חוק השבות, ואכן מהגרים אליה עשרות אלפי יהודים מדי שנה, אולם המצב אינו דומה למי שאינו יהודי המבקש הגירה לישראל. 

ככלל, אפשרות ההגירה לישראל למי שאינו יהודי הינה אפשרות מוגבלת, אולם החוק מתיר הגירה לישראל במקרים מיוחדים כגון בני/בנות זוג של אזרחים ישראלים (נשואים או ידועים בציבור), מומחים זרים בתחומי ההיי טק ובתחומים שונים, מהגרי עבודה בתחומים מסוימים, צאצאים של יהודים, סטודנטים זרים, אמנים ועוד.

במקרים אלו רצוי להסייע בעורך דין לענייני הגירה שמכיר את הנהלים וההליכים מול משרד הפנים.

לכל תת קבוצה של מבקשי הגירה לישראל קיים נוהל שונה של משרד הפנים, הקובע מה הם הקריטריונים המאפשרים הגירה לישראל, לאיזה תקופה אותו אדם המשתייך לקבוצה יכול להגר לישראל ומהם התנאים שיאפשרו את המשך שהייתו בישראל לאחר ההגירה. 

הגירה לישראל, כמו לכל ארץ אחרת, הינו הליך הכרוך במורכבויות שונות, ואלו אשר לא מסתייעים בעו"ד הגירה, עשויים להירתע ממנו.

מומלץ לכל הבוחר להגר לישראל, לפנות אל עורך דין הגירה לישראל, אשר ידע לסייע לו החל מהצעד הראשון בהגירה, כדי שההליך ילך בצורה החלקה ביותר שאפשר, ועם כמה שפחות מכשולים בדרך לארץ המובטחת.  

משרד עורך דין הגירה לישראל – בקיאות וניסיון 

משרד עו"ד זרי חזן ושות', עו"ד הגירה, מתמחה בענייני הגירה לישראל מכוח שלושת החוקים המסדירים את ההגירה לישראל ובקיא בכל אפשרויות ההגירה שמתירה מדינת ישראל. 

עורכי הדין של המשרד הינם עורכי דין הגירה מקצועיים אשר לכל אחד מהם תת-התמחות משלו בהגירה לישראל, כגון הגירה של עובדי סיעוד, הגירה מתוקף חוק השבות, הגירה של בני זוג וכו'.

משרדינו יודע להעניק את השירות המשפטי המקצועי החל מהעלאת הרצון להגר לארץ ישראל ועד לקבלת אישור השהייה בישראל, התושבות ואפילו קבלת אזרחות ישראלית.

עורך דין הגירה לישראל מתמחה בהגירה לישראל ליהודים, מכוח חוק השבות ועל פי הקריטריונים המצויים בו, וכן בהגירה לישראל של לא יהודים, מכוח סיבות שונות.

עורך דין הגירה לישראל

עו"ד הגירה מתמצא היטב בכל הנהלים השונים של משרד הפנים, המסדירים את האפשרויות להגר לישראל למי שאינו יהודי, ויסייע למהגרים למצוא את הדרך להבטיח את ההגירה בצורה חוקית ויעילה ככל האפשר. 

עורך דין לענייני הגירה מטעם משרד עו"ד זרי חזן ושות'

במידה והנכם תרים אחר עורך דין הגירה לישראל, משרדינו מיודע היטב לגבי דרכי ההגירה השונות לישראל על פי החוק ואנו יכולים לסייע ולייעץ לכם לגבי הדרך הטובה והנכונה ביותר עבורכם להגירה לישראל, בין אם זמנית ובין אם קבועה. משרדינו זכה להצלחה רבה בתחום, והבאנו ארצה מהגרים רבים בתחומים שונים.  

כמו כן, למשרד זרי חזן ושות' ניסיון בהגשת ערעורים על דחיית בקשות להגירה.

כך למשל, משרדינו ניהל פעמים רבות הליכים משפטיים בנוגע להגירה לישראל מכוח החוקים השונים. לדוגמה, ייצוג בבקשה להגירה מכוח חוק השבות, כאשר נדחתה בקשה להכרה ביהדותם של מהגרים, ייצוג בעתירה מכוח חוק הכניסה לישראל במקרה של אי הכרה בזוגיות וכן בסיטואציות נוספות אשר מוכרות תחת חוק האזרחות כגון: ילדים של אזרחים ישראלים, הורים קשישים יחידים ועוד. 

במקרים יוצאי מן הכלל, משרדינו אף זכה לקבל אישור לבקשות להגירה לישראל מפאת טעמים הומניטריים מיוחדים. 

אם התעניינתם בעורך דין לענייני הגירה ראו גם: ויזה לישראל | ועדה הומניטרית

אשרת כניסה לישראל

עורכי דין הגירה לישראל

מכיוון שלמדינת ישראל אין מדיניות הגירה מוסדרת, הגירה לישראל עלולה להיות מסובכת. בכל נושא ההגירה, מדינת ישראל עובדת לפי שלושה חוקים עיקריים, אך לא רק. בניגוד למדינות אחרות, מפאת היותה של מדינת ישראל המדינה היהודית היחידה, היא מאפשרת הגירה ארצה ליהודים מטעם חוק השבות. בכל מקרה של הגירה לישראל, בין אם מדובר במהגר עבודה, הגירה בעקבות בני זוג ישראלים ועוד, כדאי לפנות לעזרתם של עורכי דין הגירה לישראל. כדי להבין את הכללים לכניסה ושהיה חוקית בארץ, לקבלת תושבות או הגשת בקשה להתאזרחות, ניתן לפנות למשרד עורכי הדין זרי חזן ושות' אשר מתמחים בתחום ההתאזרחות וההגירה אל מול משרד הפנים.

כמה זמן נמשך הליך ההגירה בעזרתם של עורכי דין הגירה לישראל?

משך תהליך ההגירה לישראל תלוי בפרטיו של כל מקרה ומקרה, הנעים בין מספר חודשים לשנתיים ויותר. ככל שמקצועיות הליווי של עורכי דין הגירה לישראל  גדולה יותר ויש הקפדה על הגשת מסמכים ועמידה בדרישות, כך גדלה הסבירות שההליך יתקצר.

מה היא מטרת חוקי ההגירה?

חשוב לזכור שמטרת חוקי ההגירה היא להעניק למדינת ישראל, כמדינה ריבונית, את הזכות לנווט ולשלוט במי שנכנס ויוצא מהמדינה, מה שמשפיע על כמה זמן אנשים יכולים לשהות בה. חוקי ההגירה העיקריים הם חוק הכניסה לישראל, אשר מסדיר את הכניסה והיציאה מישראל של אזרחי מדינות אחרות המבקרים בישראל, ומגדיר את זמן השהות המותר שלהם בארץ. חוק האזרחות, אשר קובע באילו דרכים ניתן להפוך לאזרח ישראלי – למשל, נישואים לאזרח ישראלי, או אימוץ על ידי הורים ישראלים. חוק זה מחזיק בתוכו סבכים רבים. וכמובן, חוק השבות, אשר מקנה ליהודים את הזכות לעלות ארצה ולהפוך לאזרחים. חוקי ההגירה וההתאזרחות במדינת ישראל אינם פשוטים, לכן חשוב לקבל ייעוץ ועזרה של עורכי דין הגירה לישראל. משרד עורכי דין זרי חזן ושות' מתעסק בנושאים אלו וישמח ללוות אתכם באופן מקצועי בכל התהליך.