עורכי הדין במשרד זרי חזן ושות' מייצגים מבקשים במשרד הפנים מזה שנים, ובעלי היכרות ארוכת שנים עם לשכות משרד הפנים השונות ברחבי הארץ.

במוסד סבוך ועמוס בירוקרטיה דוגמת משרד הפנים, חשוב מאוד שלא תצאו למערכה לבד.

עורך דין משרד הפנים מתלווה ללקוחותיו בכל פגישה ומהווה את הגורם המקשר ביניכם לבין גורמי המשרד הרשמיים, בשלל נושאים הנוגעים למשרד, יכול לשנות עבורכם את התמונה לחלוטין.

אחד התרחישים העיקריים בהם שירותיו של עורך דין משרד הפנים הופכים הכרחיים הוא אזרחות, אשרות שהייה ובקשות הגירה על סוגיהם, מהסיבות הרלוונטיות.

הגשת בקשות במשרד הפנים בענייני אזרחות ואשרות שהייה עשויה להיות תהליך מורכב וארוך, הדורש התמודדות עם בירוקרטיה רבה וכן ידע ומומחיות משפטית בבחירת הנתיב הטוב ביותר כדי שהתהליך יהיה מהיר ואפקטיבי ככל האפשר.

הסיוע המשפטי עשוי למנוע מכם המון מאמצים וכאבי ראש, לקצר עבורכם תהליכים ולהגדיל משמעותית את אחוזי ההצלחה שלכם.

עורך דין משרד הפנים – בקיאות וניסיון

ההתנהלות עם משרד הפנים דורשת המון ידע, יצירתיות וניסיון.

תחת זאת, הפתרון הוא למצוא עו״ד משרד הפנים שהתנהלות מול משרד הפנים היא אחד מנושאי העיסוק המרכזיים שלו.

אנחנו במשרד עו"ד זרי חזן ושות' יודעים להעניק לכם את הייצוג הנכון בכל לשכה של משרד הפנים ברחבי הארץ ובהתאם לנסיבות כל מקרה ומקרה.

בין התחומים אשר רכשנו ניסיון ומומחיות רבה בהם במשרד הפנים ניתן למנות הגשת בקשות לקבלת היתרי שהייה:

כל בקשה המוגשת על ידי עורך דין משרד הפנים מחייבת הגשת מלוא המסמכים הנכונים והמתאימים, כאשר הליך המצאתם דורש לעתים אישורים משגרירויות שונות וכן מסמכים ממדינות המוצא של המבקשים.

מדובר בתהליך שעלול להיות מסורבל  בהיעדר ידע מספק של הגורם המשפטי המסייע, במהלכו ייתכן שלא מעט דברים ישתבשו.

בהמשך התהליך, המבקשים עומדים בפני מספר ראיונות ופגישות עם לשכות המשרד.

גם כאן יש חשיבות מכרעת להכנה נכונה לפגישות, מה אפשר להשיג באמצעות הייעוץ המשפטי של עו״ד משרד הפנים.

במידה והנכם מחפשים עו"ד למשרד הפנים, אנחנו במשרד עו"ד זרי חזן ושות' ננחה אתכם במציאת האסטרטגיה המתאימה ביותר לבקשתכם, נסייע לכם בתהליך המצאת המסמכים כדי שייעשה בדרך היעילה ביותר, וכן נמשיך ללוות אתכם לאורך כל הדרך בפגישות ובראיונות השונים מול לשכות משרד הפנים – עד למציאת הפתרון האידיאלי עבורכם.