משרד עו"ד הגירה זרי חזן ושות' נטל על עצמו אחריות ומחויבות להוביל את תחום ההגנה על זכויות הפרט במדינת ישראל בכלל ובכל הקשור לדיני הגירה בפרט. 

משרדינו מוביל בתחום דיני העובדים הזרים ואנו מתמחים בסיוע וייעוץ משפטי לקבלה והארכה של אשרות שהייה שונות לעובדים זרים בתחומי הסיעוד, החקלאות, הבנייה, הכנת מזון, ניקיון ועוד. 

אוכלוסיית העובדים הזרים בישראל היא אחת מהאוכלוסיות המוחלשות ביותר במדינה; רבים מהעובדים הזרים נתקלים בקשיי שפה והבנה מול הרשויות, מגיעים ממדינות מוצא עניות ומוכות מלחמה לעתים קרובות והם אינם מודעים לזכויות שלהם. 

עו"ד עובדים זרים הוא עורך דין המתמחה בכל הזכויות של העובד הזר בעת תקופת שהייתו בארץ, לרבות זכויותיו הכספיות המגיעות לו במסגרת עבודתו, הזכויות הסוציאליות של העובד בעת העסקתו בארץ אצל מעסיק ישראלי, וכן התנאים והנהלים בקשר לשהייתו בארץ. 

עורך דין עובדים זרים הוא עורך דין שמכיר היטב את כל החוקים והתקנות המשתנים בנוגע לעובדים זרים בארץ, וכן נמצא בקשר ישיר עם הגורמים ממשרדי הממשלה והמדינה אשר אמונים על שהיית עובדים זרים בארץ.

העובד הזר הממוצע לרוב יתקשה בהתמודדות מול החוקים, התקנות והנהלים השונים של משרד הפנים, אשר לא פעם מערים קשיים על העובדים הזרים. חוקי העובדים הזרים הם חוקים מורכבים, המשתנים תדיר, והעובד הזר עשוי להיתקל לא אחת במכשולים משפטיים ובירוקרטיים. 

על מנת לפלס את הדרך בנבכי הבירוקרטיה, יש צורך בעו"ד עובדים זרים בעל ניסיון רב בתחום אשר יודע למי לפנות בצורה המהירה והיעילה ביותר כדי להבטיח את זכויותיו של העובד הזר ולהסדיר את שהייתו. עו"ד עובדים זרים יסייע לעובד בכל ההתנהלות שלו מול משרד הפנים וכמובן, ידע לפנות לערכאות המשפטיות המתאימות בעת הצורך, אם זכויותיו של העובד הזר נפגעות.  

משרדינו נתקל לא פעם במקרים עם נסיבות מיוחדות ומגוונות, המצדיקות פנייה לערכאות המשפטיות הגבוהות. זרי חזן ושות', משרד עו"ד עובדים זרים, מתמחה במשפט חוקתי ומשפט מנהלי ובעל ניסיון רב בהגשת עתירות לבג"צ וכן בקשות ערעור לבית המשפט העליון בנושא של שהיית עובדים זרים בארץ או זכויות עובדים זרים. 

כך למשל, לא פעם הצלחנו לאפשר לעובד להישאר בארץ בשל נסיבות הומניטריות ייחודיות, קשר זוגי עם אזרח ישראלי, קשר עם מטופל סיעודי, פעולת הרשות שלא בהתאם לחוק או טעמים אחרים שהצדיקו מתן היתר שהייה.  מקרים אלו היו מקרים שנדרשו בליווי משפטי משמעותי וייצוג מלא.

עורך דין עובדים זרים ייצג את העובד הזר לכל אורך הדרך, תוך ניהול אסטרטגיה משפטית שתסייע לו להשיג את מבוקשו ולעמוד על זכויותיו בהתאם לחוק. 

עם זאת, ישנם מקרים אחרים אשר במסגרתם ייעוץ משפטי נקודתי של עו"ד עובדים זרים יספק את המענה לצרכיו של העובד הזר, ללא צורך בפנייה לערכאות. עו"ד עובדים זרים יודע לבחון כל מקרה לגופו ולהחליט מה הדרך המתאימה ביותר לפעול, בהתאם לנסיבות. 

כמו כן, עורך דין  עובדים זרים מתמחה בדיני העסקה של עובדים זרים מצד המעסיק. עו"ד עובדים זרים יודע לתת ייעוץ משפטי מקצועי לתאגיד, חברה, עסק קטן, עצמאיים ואנשים פרטיים בנוגע להעסקת עובדים זרים בתחומי הסיעוד, המזון, החקלאות, הבנייה ועוד. על אף הדמיון בזכויות העובדים של עובדים זרים, יש מאפיינים ייחודיים להעסקת עובדים זרים, המצריכים לעתים הסתייעות בעורך דין  עובדים זרים.

משרד עו"ד הגירה זרי חזן ושות'  מתמחה בין היתר :