מטרתו היסודית של ההליך הפלילי: חשיפת האמת והכרעה בשאלה של חפות או אשמה

(ע"פ 639/79 אפללו נ' מדינת ישראל, פ"ד לד(3) 561, 575 (1980)).

משרדנו צבר ניסיון מקצועי רב בייצוג חשודים או נאשמים במגוון עבירות פליליות לרבות: גרימת מוות ברשלנות, הריגה, עבירות סמים, עבירות צבאיות, ועבירות צווארון לבן כגון עבירות מס, מתן וקבלת שוחד, הפרת אמונים, תיקי מרמה, הלבנת הון ועוד.

נדגיש, כי עבירות צווארון לבן הן עבירות פליליות ייחודיות. לרוב הן קשורות בנטילת כספים שלא כדין וכוללות עבירות מס, שוחד, עבירות מתחום התאגידים, קשרי הון-שלטון ועוד.

המשותף לקשת העבירות הרחבה הנכללת בהגדרת הצווארון הלבן הוא שככלל, העבירה הנטענת מתבצעת כחלק מן העיסוק המקצועי או הפעילות השוטפת של הארגון, על ידי אנשים נורמטיביים ממעמד חברתי גבוה – לעיתים אף על-ידי בכירי הארגון. כמו כן, עבירות אלו נעדרות כל יסוד של אלימות.

כיוון שהנאשמים הם לרוב אנשים נורמטיביים אשר זהו להם המפגש הראשון עם רשויות החוק, משמעותו של ניהול ההליך הפלילי מתעצמת.

אנו מעניקים סיוע משפטי וליווי אישי החל משלב החקירה, ובכל המגעים עם רשויות החקירה או התביעה – רשות המיסים, נציבות שירות המדינה, מח"ש, משרדי הממשלה ומשטרת ישראל, וכמובן בייצוג בבתי המשפט.

מטרתנו היא לנסות ולמנוע ככל האפשר הגשת כתב אישום והעמדה לדין. פעמים רבות עלה בידינו למנוע הגשת כתב אישום כנגד לקוחותינו על-ידי השגת התוצאה הרצוייה כבר בשלב השימוע.

אנחנו מאמינים בהגנה נחרצת על הלקוח והאינטרסים שלו לצד הגנה על גבולות אתיים ומוסריים, ומכינים את התיק לדיון ברמה המקצועית הגבוהה ביותר הכוללת ניתוח יסודי של הפרטים, כושר טיעון ושכנוע והסתייעות במומחים כפי הצורך.

המשרד היה מעורב בהתדיינויות משפטיות מן התחום הפלילי בעלות עניין רב לציבור ולפיכך רכש מיומנות בבניית הפרופיל התקשורתי הנכון לתיקים מסוג זה.

בין לקוחותיו של המשרד נמנים אישי ציבור בכירים ביניהם חברי כנסת, שגרירים, בכירי המשק הישראלי, נושאי משרה בחברות ציבוריות או פרטיות ואנשים פרטיים.